STYCZEŃ
POWRÓT
wrzesień
październik
styczeń
grudzień
listopad
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
a1.JPG
a4.JPG
a3.JPG
a2.JPG
a5.JPG
a6.JPG
a7.JPG
a8.JPG
Życie bez nałogów - konkurs  plastyczny
ZWYCIĘZCY  KONKURSU
( od lewej Ada, Aleksandra, Natalia,
 Bernadetta, Patrycja, Szymon)
 
"Szlachetne zdrowie 
nikt się nie dowie 
jako smakujesz 
aż się zepsujesz"
  

Tymi słowami rozpoczął się apel szkolny promujący zdrowy styl życia. Każdy z nas 
powinien dbać o zdrowie swoje i innych.  
Uczniowie klas młodszych pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowali krótkie
scenki, które w humorystyczny sposób uczą mycia zębów, właściwego odżywiania, 
dbania o własne ciało oraz przestrzegają przed niebezpiecznymi dla zdrowia nałogami. 
W naszej szkole ważną rolę odgrywa coroczny konkurs plastyczny 
 "ŻYCIE BEZ 
NAŁOGÓW, czyli jak żyć zdrowo i szczęśliwie"
 . W tym roku to już szósta edycja tego 
konkursu. Wzięło w nim udział około 100 dzieci ze wszystkich klas.  Jury nagrodziło 
aż 46 uczniów. 


W kategorii klas młodszych zwyciężyły 

 
I miejsce   Aleksandra Koprowska (III b) 
II miejsce   Adrianna Nocoń (III a) 
III miejsce   Natalia Otczyk (III a) 

 Wyróżnienie otrzymało 23 dzieci 
 
 
W kategorii klas starszych zwyciężyły 
 I miejsce   Bernadetta Ciosek (V b) 
II miejsce   Patrycja Otwinowska (V a) 
III miejsce   Szymon Kornobis (V a) 

 Wyróżnienie otrzymało 17dzieci 

 Karolina Koprowska na tą okazję ułożyła fraszkę  
 
 "CZŁOWIEK BYŁBY ZDROWY, PEŁEN SIŁ, 
             GDYBY WÓDKI NIE PIŁ"  

 
Nagrody zostały ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów 
Alkoholowych w Słupi. 
Wszystkie dzieci zostały obdarowane przez wójta p. J. Grabka pysznymi jabłkami. Za co 
serdecznie DZIĘKUJEMY!!!! 
ZAKOŃCZENIE PIERWSZEGO PÓŁROCZA
Sprawdźmy jak uczniowe naszej szkoły zakończyli pierwszy semestr 
ŚREDNIA KLAS

 KLASA VI a     3,7 
 KLASA VI b     3,6 
 KLASA  V a     4,0 
 KLASA  V b     3,7 
 KLASA IV a    4,4  
 KLASA IV b    3,9 
    KLASY  VI   
ANGELIKA  GURGUL                                VI a 
KATARZYNA  MALEC                              VI a 
EWELINA  FULAS                                      VI a 
WOJCIECH  IMIOŁEK                               VI a 
BARTOSZ  POŚPIECH                                VI a 
ANNA  CIOSEK                                           VI a 

 KAROLINA  KOPROWSKA                      VI b 
KAROLINA  PABIAŃCZYK                      VI b    
MARCIN  WALOCHA                                 VI b  
    KLASY  IV   

RADOSŁAW  SMOGÓRA           IV a 
KAMILA  FORTUNKA               IV a 
KAROLINA  GŁADKA                IV a   
ANGELIKA  JANKOWIAK         IV a 
KATARZYNA  JANUS                IV a    
ARLETTA KRZOSA                    IV a 
PAULINA ŁAKSA                         IV a  

MATEUSZ  MISIAK                     IV a 

MONIKA  KOWALIK                  IV b 
DAMIEL  OTWINOWSKI            IV b 
JUSTYNA  PABIAŃCZYK          IV b 
ANETA  PIOTROWSKA             IV b
 
    KLASY  V   

MAGDALENA KOZIEŁ                              V a 
ANNA  FULAS                                               V a 
PATRYCJA  OTWINOWSKA                     V a      
ADRIAN  KOWALSKI                                  V a 

PAULINA  KOZIK                                         V b   
KAROLINA  CIEPŁY                                   V b 
IWETTA  OTWINOWSKA                          V b  
DOMINIK  PUTO                                          V b 
 MARTA  KOWALIK                                    V b   
BERNADETTA  CIOSEK                             V b 
ADRIAN  KOPROWSKI                               V b   
NAJLEPSI  UCZNIOWIE